Ploome.Com - Fitness, Pareizs Uzturs, Dieta
 

Capsiplex produkta apskats

Capsiplex ir viens no jaunākajiem brīvi pieejamajiem uztura bagātinātājiem, kas veicina novājēšanu. Produktu populāru padara daudzu Holivudas slavenību veiksmes stāsti svara zaudēšanā izmantojot Capsiplex.

CapsiplexUztura bagātinātāja sastāvā ir chilli un capsicum savienojumi, kas pēc ražotāju apgalvojumiem palīdz sadedzināt aptuveni tikpat kaloriju kā 80 minūšu gara pastaiga vai 25 minūšu skrējiens.
Produkta darbības pamatā ir metabolisma uzlabošana, lai dien dienā varētu sadedzināt vairāk kalorijas.

Tā kā no ķermenī uzkrājušies taukiem var atbrīvoties tikai tad ja tiek apēsts mazāk kaloriju nekā patērēts, tad jebkas, kas palīdz sadedzināt vairāk kaloriju, pozitīvi ietekmēs tauku sadalīšanos organismā un palīdzēs ātrāk atbrīvoties no liekā svara.

Kā darbojas Capsiplex?

Pirms sākt lietot jebkuru uztura bagātinātāju ir svarīgi saprast no kā tas sastāv un kā tieši tas iedarbojas uz organismu.

DakterisCapsiplex ir veidots no kapsicīna (capsaicin) savienojuma, kas atrodams čilī piparos. Kapsicīna ietekmē ķermenis saražo vairāk siltuma enerģijas, kas savukārt var sadedzināt vairāk kalorijas nekā parasti , tādējādi arī paātrinot metabolismu.

Oklahomas Universitātē, ASV, veiktie klīniskie pētījumi atklājuši ka Capsiplex novājēšanas tabletes ļauj pirms, pēc un treniņa laikā katru dienu sadedzināt par 278 kalorijām vairāk nekā tad, ja tiek lietotas placebo tabletes. Produkta ražotāji apgalvo, ka tas var paātrināt svara zaudēšanu par ceturtdaļu kilograma nedēļā.

Daudzi cilvēki novērojuši pat 1-1.5kg svara samazinājumu nedēļā, kad Capsiplex tabletes lietotas paralēli sabalansētai diētai un treniņu programmai.

Tā kā nepieciešams sadedzināt 500 kalorijas dienā vai 3500 nedēļā, lai zaudētu puskilogramu ķermeņa tauku masas, ir acīmredzams, kā Capsiplex var palīdzēt sasniegt šo mērķi ātrāk.

Produkta priekšrocības

  • Var palīdzēt sadedzināt gandrīz 300 kalorijas dienā vairāk nekā parasti
  • Uztura bagātinātājs sastāv no dabīgām sastāvdaļām, tādējādi ir piemērots lielākai daļai cilvēku, izņemot tos, kam čilī izraisa alerģisku reakciju
  • Daļai cilvēku novērota arī apetītes samazināšanas, kas palīdzēs kāroto svaru sasniegt vēl ātrāk
  • Produkts ir pilnībā piemērots veģetāriešiem
  • Tas nesatur kofeīnu atšķirībā no daudziem citiem novājēšanas produktiem, līdz ar to nepadara cilvēkus nervozus un/vai hiperaktīvus

Produkta mīnusi

  • Capsiplex nenomāc apetīti tik ļoti kā citi pieejamie novājēšanas produkti, bet tas arī nav primārais tā iedarbības veids
  • Daļa cilvēku var novērot paaugstinātu ķermeņa temperatūru pēc produkta lietošanas, taču tas ir pilnīgi normāli, gluži kā tad kad ēdot ļoti asu ēdienu
  • Lai iegūtu efektīvus rezultātus, būs nepieciešams ēst veselīgi un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm

Vēl daži ieteikumi nobeigumā

picaJa esat izlēmis par labu Capsiplex lietošanai, ir svarīgi atcerēties un ņemt vērā, ka produkts darbosies ļoti labi tikai tik ilgi, kamēr dienā tiks apēsts saprātīgs daudzums kaloriju. Ir ļoti viegli iegūt viltus drošības sajūtu, jo liekas, ka Capsiplex palīdzēs sadedzināt simtiem kaloriju.

Tā rezultātā cilvēki bieži vien sāk ēst vairāk nekā tad, kad tie nelietoja šo produktu. Ir ļoti vienkārši uzņemt atpakaļ visas tās kalorijas ko Capsiplex ir palīdzējis sadedzināt, bet tas diemžēl nevedīs pie kārotā slaidā auguma.

Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atcerēties, ka pozitīvas izmaiņas jūsu ķermenī un svarā redzēsiet tikai tad, ja pieturēsieties pie veselīga ēšanas stila un neļausieties kārdinājumam apēst kādu papildus kūkas gabalu.

Nobeigumā vērts pieminēt, ka daudzi zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka sarkanajos čilī piparos atrodamajam kapsicīnam tiešām piemīt metabolismu uzlabojošas un apetīti samazinošas īpašības. Tā dabīgās izcelsmes dēļ šo produktu tieši novājēšanai iesaka arī ārsti un citi veselības speciālisti.

burgeris un kalorijas

Capsiplex ir vislabāk piemērots cilvēkiem, kas jau ir uz pareizā ceļa veselīga svara iegūšanai, bet kam nepieciešams neliels papildus stimuls.

Turpinājumā:

Kā pareizi pasūtīt Capsiplex caur internetu

Officiālā Capsiplex mājas lapa

Drīzumā - jautājumi un atbildes!


ļ»æ
Jana / 2011-11-07 15:16:16 (2763)
Izskatās interesanti. Vai ir jau kaut kādi rezultāti sasniegti?
Maija / 2012-01-24 02:25:09 (2841)
Man ar interesētu atbilde uz Janas jautājumu :)
gi.... / 2012-01-29 10:30:54 (2845)
cik makā Ŕīs kapulas? un cik ilgi viņas ir jālieto?
Kristīne / 2012-05-21 07:58:05 (2969)
Dzēru Capsiplex divus mēneÅ”us paralēli sportoÅ”anai 30-60 minÅ«tes 3-5 reizes nedēļā. Tas bija tieÅ”i tas mirklis, kad, lai arÄ« ļoti cÄ«tÄ«gi sportoju progress likās pavisam apstājies. Likās, ka no Capsiplex bija vairāk enerÄ£ijas un prieka kaut ko darÄ«t un ņemties, man noteikti palÄ«dzēja, arÄ« liekie tauciņi tika daudz maz veiksmÄ«gi nodzÄ«ti. Tikai iesaku neaizmirst, ka tas nav brÄ«numlÄ«dzeklis novājÄ“Å”anai bet gan palÄ«glÄ«dzeklis, tāds kā spēriens pa pakaļu sākt kaut ko darÄ«t! :)
atbilde @gi / 2012-07-04 13:16:18 (3011)
Tā kā nepiecieÅ”ams sadedzināt 500 kalorijas dienā vai 3500 nedēļā, lai zaudētu puskilogramu Ä·ermeņa tauku masas. Capsiplex paliidz sadzedzinaat par gandriiz 300 kalorijaam vairaak. Taa kaa ja izveido deficiitu eedot mazaak kadas 200-250 dienaa, plus vingro ar kapsipleksu, tad tiiri labi rezultati varbuut.
Maksaa ap 25ls, bet sanaak ja peerk 3-4 burkas, tad ap kadiem 20-18ls/meen.


Capsiplex
Kaloriju kalkulators
Kaloriju patēriņa kalkulators
Ķermeņa masas indekss